CR0603-FX-7321ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-7321ELF
JLCPCB Part #
C202931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS