CR0603-FX-6042ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-6042ELF
JLCPCB Part #
C2084911
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS