CR0603-FX-5362ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-5362ELF
JLCPCB Part #
C2084924
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS