CR0603-FX-5233ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-5233ELF
JLCPCB Part #
C203665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS