CR0603-FX-4872ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-4872ELF
JLCPCB Part #
C203641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS