CR0603-FX-4750ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-4750ELF
JLCPCB Part #
C2085847
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS