CR0603-FX-3651ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-3651ELF
JLCPCB Part #
C203558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS