CR0603-FX-3301ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-3301ELF
JLCPCB Part #
C203527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS