CR0603-FX-2872ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-2872ELF
JLCPCB Part #
C203490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS