CR0603-FX-2433ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-FX-2433ELF
JLCPCB Part #
C203447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS