CR0603-FX-2001EPF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-FX-2001EPF
JLCPCB Part #
C2092212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS