CR0603-FX-1652ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-FX-1652ELF
JLCPCB Part #
C203338
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS