CR0603-FX-1402ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-FX-1402ELF
JLCPCB Part #
C2085302
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS