CR0603-FX-1401ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-1401ELF
JLCPCB Part #
C203299
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS