CR0603-FX-1301ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-1301ELF
JLCPCB Part #
C2077151
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS