CR0603-FX-1201ELF
MFR.Part #
CR0603-FX-1201ELF
JLCPCB Part #
C203264
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS