CR0603-FX-1001ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603-FX-1001ELF
JLCPCB Part #
C203217
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS