CR0603AF/-2R20EAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AF/-2R20EAS
JLCPCB Part #
C2091709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS