CR0603AF/-1R00ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AF/-1R00ELF
JLCPCB Part #
C19947001
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS