CR0603AFX-8201ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AFX-8201ELF
JLCPCB Part #
C19947045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS