CR0603AFX-5601ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AFX-5601ELF
JLCPCB Part #
C19947040
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS