CR0603AFX-5110EAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AFX-5110EAS
JLCPCB Part #
C6490429
Description
-55℃~+125℃ 100mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS