CR0603AFX-4702ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AFX-4702ELF
JLCPCB Part #
C19947034
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS