CR0603AFX-2002ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0603AFX-2002ELF
JLCPCB Part #
C19947016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS