CR0402-J/-2R0GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-J/-2R0GLF
JLCPCB Part #
C203084
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS