CR0402-JW-512GLF
MFR.Part #
CR0402-JW-512GLF
JLCPCB Part #
C203181
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS