CR0402-JW-390GLF
MFR.Part #
CR0402-JW-390GLF
JLCPCB Part #
C203165
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS