CR0402-JW-225GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-JW-225GLF
JLCPCB Part #
C203143
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS