CR0402-JW-220GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-JW-220GLF
JLCPCB Part #
C2076445
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS