CR0402-FX-8452GPF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-FX-8452GPF
JLCPCB Part #
C19946379
Description
-55℃~+155℃ 63mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS