CR0402-FX-7500GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-FX-7500GLF
JLCPCB Part #
C2085366
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS