CR0402-FX-4990GLF
MFR.Part #
CR0402-FX-4990GLF
JLCPCB Part #
C2077209
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS