CR0402-FX-3922GLF
MFR.Part #
CR0402-FX-3922GLF
JLCPCB Part #
C2085270
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS