CR0402-FX-33R0GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-FX-33R0GLF
JLCPCB Part #
C202716
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS