CR0402-FX-2493GPF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402-FX-2493GPF
JLCPCB Part #
C19946364
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS