CR0402AFX-5602GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFX-5602GLF
JLCPCB Part #
C19946465
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS