CR0402AFX-5101GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFX-5101GLF
JLCPCB Part #
C19946460
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS