CR0402AFX-3321GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFX-3321GLF
JLCPCB Part #
C19946447
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS