CR0402AFX-2740GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFX-2740GLF
JLCPCB Part #
C19946436
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS