CR0402AFW-68R1GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFW-68R1GLF
JLCPCB Part #
C19946397
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS