CR0402AFW-47R0GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFW-47R0GAS
JLCPCB Part #
C6490405
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS