CR0201-JW-103GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201-JW-103GLF
JLCPCB Part #
C213651
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 30V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS