CR0201-FW-51R0GLF
MFR.Part #
CR0201-FW-51R0GLF
JLCPCB Part #
C6156763
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS