CR0201-FW-1501GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201-FW-1501GLF
JLCPCB Part #
C7233305
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS