CR0201AFW-9101GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-9101GAS
JLCPCB Part #
C6490390
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS