CR0201AFW-2202GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-2202GAS
JLCPCB Part #
C5579507
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS