CR0201AFW-12R0GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-12R0GAS
JLCPCB Part #
C19946353
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS