CR01005-FV-49R9GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR01005-FV-49R9GLF
JLCPCB Part #
C4110893
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS