CMP2512AFX-1500ELF
MFR.Part #
CMP2512AFX-1500ELF
JLCPCB Part #
C19946348
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS