CMP2512AFX-1001ELF
MFR.Part #
CMP2512AFX-1001ELF
JLCPCB Part #
C4077335
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS